o nas

Witaj na naszej stronie. Jesteśmy małżeństwem z ponad 5 letnim stażem, mamy syna (prawie 3 lata) oraz córeczkę (prawie pół roku). Żona obecnie jest na urlopie macierzyńskim i zajmuje się dziećmi. Mąż po za pracą tworzy wiele inicjatyw w internecie. Zafascynowani ideą dialogu małżeńskiego postanowiliśmy stworzyć takie miejsce w sieci po to by istniało kompendium na ten temat. Przyznajemy się, że czasem sami korzystamy z tej strony, co pozwala nam odświeżyć dialog, relację, wprowadzić nową iskrę. Po za własną praktyką, która wychodzi nam raz lepiej, raz gorzej, popełniamy błędy, czasem odczuwamy niechęć ale uczymy się i poznajemy. Kilkakrotnie mieliśmy okazję wygłosić prelekcję na temat dialogu małżeńskiego na kursach dla narzeczonych. Mamy nadzieję, że skoro trafiłeś na tę stronę, interesujesz się dialogiem małżeńskim i chcesz pogłębić więź w związku, to szybko zauważysz, że ta strona pomoże w lepszym zrozumieniu istoty dialogu.

Jeśli chcesz się podzielić swoim doświadczeniem to pisz do nas. Być może stworzymy na tej stronie dział ze świadectwami 🙂 Jeśli masz coś, co może ubogacić tę stronę i sprawić, że inni na tym skorzystają to także czekamy na wasze sugestie 🙂

A jeśli szukasz czegoś więcej to polecamy:

Akrobatyka małżeńska – konferencje dla małżeństw o. Szustaka

Przez śmiech do lepszego małżeństwa – Mark Gungor, znany kaznodzieja. Bardzo celnie i trafnie obnaża małżeńskie relacje.

Udany związek – Wiele aspektów budowania satysfakcjonującego związku.

Dziel się dobrą treścią. Polub artykułShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter